Про мене

Я, Юля Зелінська, організовую події понад 10 років, а з 2015 року івент-маркетинг та менеджмент стали основною сферою моєї діяльності.

Я, Юля Зелінська

Iвент-менеджер, фінансист і мандрівниця

Oрганізовую події понад 10 років, а з 2015 року івент-маркетинг та менеджмент стали основною сферою моєї діяльності.

За освітою я економіст, якщо точніше то аналітик з питань фінансово-економічної безпеки, фінансист. Випускниця Могилянки та університету Франка. Свого часу навчалась і в KMBS на програмі «Digital Marketing”.  

Подорожую я чимало, і кожній відвіданій країні була залучена до організації або брала участь в івентах. Так, у Сеулі я була на всесвітньому саміті з питань Миру, де на 60тисячному стадіоні проводили парад – досі під враженням від тих масштабів. А ось у Брюселі я проходила стажування у євродепутата і таким чином відвідала низку дипломатичних зустрічей, подій і так познайомилась з дипломатичним протоколом івентів.

Найбільша подія, до організації якої мені пощастило долучитись – це пісенний конкурс Євробачення, що проходив у Києві. Працювати одночасно на декількох локаціях, з сотнями людей і тисячами учасників. Там я вивчила чимало телевізійних фішок і структуру роботи прес-центру. І звісно ж – служба безпеки, вони навчили дисципліни.

Подієвий ринок Близького Сходу (Middle East) я вивчила в ОАЕ. Кумедно, але я «закрила угоду» на продажу, коли врізалась у скляні двері в офісі клієнта 😉

В еміратах я зрозуміла складність роботи на чужому ринку, коли під руками немає «своїх» підрядників і про digital світ в контексті продажів там знають небагато. Там же й дізналась, що більшість артистів, на яких власне і заробляють агентства найбільше, це вихідці з СНГ.  Найкраща угода, яку я здійснила там – почалась з жартівливої розмови по тел пізнього вечора.

Признаюсь – я досі не організувала весілля. Це певно виняткова подія, яку я ще не практикувала.

Останніх 4 роки спеціалізуюсь на організації бізнес подій, тобто форумів, конференцій, переговорів, майстер-класів, онлайн-конференцій.

З початку 2019 року в практику увійшов новий тип події – виїзне день народження. Так, ми провели святкування в Франкфурті, Празі, Стамбулі. Як ви розумієте – події за кордоном мені в радість, я знаю де брати якісних підрядників навіть за границею.

Коротко про івенти я вам розказала, і тепер два слова про фінанси і подорожі.

Будь-яка подія пов‘язана з фінансовими потоками, тож мої знання і практика в фінансах стають в нагоді. У економічній сфері з питань реєстрації юросіб, фоп-ів, внесення змін до КВЕД, статуту, оформлення договорів – звертайтесь, це до мене.

А ще, я знаюсь на віртуальному-офісі компаній, робота з юрособами в Польші.

 

Якщо є питання як провести оплату чи отримати платіж з найменшими витратами – питайте, розкажу) 

Подорожі – постійне вдосконалення вимагає розширення поглядів, світоглядів і комунікації. Отож я залюбки беру участь у профільних виставках, форумах, школах, mice-подіях.

А тепер запрошую заглянути в закулісся низки моїх проектів. Звертаю увагу, що бувають «закриті» події, я поважаю конфіденційність тож публікую лише публічні івенти.

Мої проекти

HR Event

ОМБІЗ Форуму

Tesol конф (або з вечірки tesol)

Юля Зелінська – спікер

Статті з блогу

WEEZE або Веце – казкове містечко близь Дюссельдорфа

Знайомство з Веце (німецькою Weeze) розпочалось з вільного часу, коли ми очікували літак до Малаги, Іспанія. Про цю подорож детально розповідаю у статті Іспанія починається у Франкфурті. Веце знаходиться на північному-заході Німеччини в 10-ти кілометрах від...

Веце (Weeze) – казкове місце в Німеччині

В якості рекламної паузи розповім про маленьке містечко Веце у Німеччині. Зі Львова ми прилетіли у невеличний, однак міжнародний, колись військовий, аеропорт, що нині зветься Дортмунд Веце (подати англ назву). Часу у нас було понад 2 год, ми почитали, що їхати  в...